trochę mi smutno

sobota, 23 lipca 2011

Trochę mi smutno po pierwsze i najważniejsze, moje dziecko wyjechało, na dwa tygodnie nad morze z dziadkami. Będzie to co prawda bardzo płodny twórczo okres zapewne, nie mniej jednak pusto bez niej w domu!!!
Po drugie - co to za pogoda?! Lato po polsku! jakaś masakra nie dość, że zimno to jeszcze paskudnie wieje i leje jak z cebra, a ja potrzebuję do życia ciepła i słońca !!!! Zaklinam więc pogodę - narwałam bukiet kwiatów, niekoniecznie w ulubionym kolorze, ale są marną namiastką słońca:
Na zamówienie mojej koleżanki powstała  kartka na roczek jej chrześnicy. Zamówienie było realizowane w tempie ekspresowym ale efekt, zobaczcie same:Życzę słońca!

3 komentarze:

Dagi Mara pisze...

Nie smuc sie! pomysl, ze to nowe, ciekawe doswiadczenie dla Twojej corki. Dzieci potrzebuja doswiadczen. Ale Ty to wiesz przeciez... :)

Sliczne kwiaty i przepiekna kartka! To u Cibei mozna takie boskie rzeczy zamawiac???


Pozdrawiam
Dagi

Unknown pisze...

No i się udało. U nas słoneczko już dzisiaj jest :) Piękna karteczka. buźka

Joasiunia:) pisze...

Dziękuję za odwiedziny:) Co do obrazków to pierwszy raz drukowałam je na papierze śniadaniowym:) Trzeba mi było obrazek z wiśnią i winogronem-a niestety w swoich serwetkowych zasobach takowych nie posiadałam. Musiałam sobie jakoś radzić;)

Papier śniadaniowy-u mnie biedronkowy;) Podkleiłam kartką ksero na brzegach klejem magik. Ale to kleju dawałam takie małe kropeczki-żeby mogła potem łatwo oderwać śniadaniowy od ksero;) No i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale biedronkowy papier z jednej strony jest bardziej śliski z drugiej mniej. To ja drukowałam na tej bardziej śliskiej stronie:)

Pozdrawiam i jak coś-służę radą w miarę możliwości:*:)

 
Craftomania - by Templates para novo blogger