jesień

środa, 27 lipca 2011
Osoby odwiedzające mnie regularnie wiedząc, że nastał u mnie okres swego rodzaju luzu przynajmniej od obowiązków domowych typu gotowanie, sprzątanie ponieważ moje dziecię jest na wakacjach z dziadkami, mąż wiecznie w rozjazdach, a ja robię to co kocham najbardziej - szeroko ujmując craftuję! 
Miałam trochę zawirowań w pracy, ale najgorsze już za mną, jak będzie finał dam znać ;)
Korzystam też sportowo z "wolnego", a że uwielbiam rower i pogoda jest odpowiednia staram się jak najwięcej jeździć, zobaczcie co przywiozłam ostatnio:Grzybki trafiły mi się jak przysłowiowej ślepej kurze ziarno, wylądowały w sosiku z karkówką i smakowały wyśmienicie! Patrząc na te zdjęcia nie macie chyba wątpliwości, że jesień nadchodzi wielkimi krokami :( jeśli będzie słoneczna zniosę to z godnością, jeśli deszczowa, wietrzna i zimna - zapadnę w sen zimowy :)

Jednego wieczoru uscrapowałam pudełeczko na podgrzewacze, wg tego kursu i pudełko na zapałki, leżą sobie kolorowo na stoliku kawowym :) pudełeczka nadają się też świetnie na drobny, niebanalny upominek, także zachęcam do ich wykonania.


5 komentarze:

katesz pisze...

Bardzo mi się podobają te pudełka, szczególnie na zapałki jest pomysłowe.

Moje miejsce na Ziemi pisze...

Zabieram grzybki:))
pozdrawiam!

Qra Domowa pisze...

PIĘKNE SCRAPKI...ALE GRZYBKI!!!POEZJA..A JAKIE BALERINY STAŁY SIE TWOJA WŁASNOŚCIĄ?-POZDRAWIAM

Craftomania pisze...

Qrko- były tylko 2 szt i tylko jedne w moim rozmiarze - iście biedronkowe, marzyły mi się pasiaste, ale te czerwone są bardzo energetyczne no i za tą cenę grzech było nie wziąć!

Kasia Krzymińska pisze...

Bardzo ciekawe wnętrze a na ciasteczka koniecznie proszę przepis :)

 
Craftomania - by Templates para novo blogger