pochwalę się, a co ;)

poniedziałek, 6 czerwca 2011

Pochwalę się a co :) po pierwsze i najważniejsze moja córeczka kończy dzisiaj 5 lat :o nawet nie wiem kiedy ten czas przeleciał, tak niedawno się urodziła! i wcale nie jest prawdą, że tylko cudze dzieci rosną szybko! Była impreza, a jakże i urodzinowy tort z ulubionym bohaterem, jestem pełna podziwu dla cukiernika, który nałożył setki drobnych kremowych kleksików! Poznajecie?!
 
  
Po drugie jedna z moich prac została wyłoniona spośród prac zgłoszonych na V Ogólnopolską Wystawę Haftu Krzyżykowego "Złota Igła 2011"i zostanie zaprezentowana na tejże wystawie w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w okresie od 08 czerwca do 28 sierpnia 2011r., w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 282. Oficjalne otwarcie Wystawy odbędzie się dnia 8 czerwca 2011r. (środa) o godzinie 13:00. Oczywiście dumnie wybieram się i wszystkich zapraszam!
  
Praca, którą wysłałam był woreczek lawendowy wyhaftowany oczywiście haftem krzyżykowym na taśmie kanwowej i wypełniony suszem z naturalnej lawendy, zdjęcia niestety nie posiadam :(. Powstał na potrzeby zagospodarowania zeszłorocznych zbiorów lawendy, która u mojej mamy pienie obrodziła. Woreczków powstało co najmniej kilka, a że były wyjątkowo urokliwe zostały rozdane, zachowały się jedynie dwa, ten lawendowy najmniej efektowny oraz serduszkowy mojej córci:

W tym roku pewnie też powstanie ich cała gromadka ;)

3 komentarze:

Dagi Mara pisze...

Hej, gratuluje wyroznienia! To jest cos! I az na tak wysoka skale-wow! Bylabym w poblizu-napewno bym zajrzala.
Wszystkiego dobrego dla "Duzej"- czas leci nie ublagalnie!
Tort jest rzeczywiscie piekny i napewno byl pracochlonny.

Pozdrawiam!
Dagi

Andra pisze...

Gratulacje. Fajnie byłoby pooglądać zdjęcia z wystawy, bo niestety nie będę mogła się wybrać :(

ela pisze...

Widać, że masz talent...życzę dalszych sukcesów i wszystkiego najlepszego dla córci:)

 
Craftomania - by Templates para novo blogger