dzień pełen wrażeń

środa, 8 czerwca 2011

Jak zapewne wiecie dzisiaj byłam w Łodzi na otwarciu V Wystawy Haftu Krzyżykowego, emocji było co nie miara, wszystkie prace przepiękne i bardzo inspirujące! Ale od początku jak tylko dojechaliśmy do Łodzi ponad 100 km od nas nagle oświeciło mnie, że nie zabrałam aparatu :(!!! Mój mąż znając mnie, stwierdził tylko, że był przekonany, że zabiorę, bo jakże inaczej, a ja?! Ja na śmierć zapomniałam, więc od razu przepraszam za fotki są z komórki! Po drugie, poinformowano mnie, że na wystawę zakwalifikowała się jedna z moich prac, dwie zostały odrzucone i jak je odbierałam okazało się, że jednej pracy nie ma! Zrobiło się spore zamieszanie ale sprawa wyjaśniła się w bardzo miły dla mnie sposób - okazało się, że zaszła pomyłka i dwie moje prace są wystawione :)))) Poniżej biedulka, która odpadła, jest to wrzosowa serwet z gałązką bzu.


Do wystawy zakwalifikowano 380 prac 187 autorów. Zgłoszono wiele ciekawych i doskonale technicznie zrealizowanych haftów, o różnorodnej tematyce - pejzaże, sceny rodzajowe, kompozycje kwiatowe, ptaki, zwierzęta, a oto dwie z nich:


Jeszcze na koniec ważna informacja część ekspozycji będzie również prezentowana w Muzeum Rzemiosła w Krośnie  okresie od 8 września do 7 października w Galerii PodCieniami.

2 komentarze:

Inna Perspektywa pisze...

Mieszkam koło Krosna więc może uda mi się wybrać

Dagi Mara pisze...

Gratuluje!
Tyle osob bralo udzial??! To naprawde mozesz byc z siebie dumna!
Ten obrazek,ktory niestety odpadl, tez jest bardzo ladny, ladne kolorki.
A zdjecia wcale nie sa takie zle.
Maila dostalam, jak tylko znajde chwile, zaraz sie odezwe.

Pozdrawiam!
Dagi

 
Craftomania - by Templates para novo blogger