grudzień

poniedziałek, 3 grudnia 2012

I mamy grudzień! Szczerze mówiąc troszkę już przeze mnie oczekiwany bo można ruszyć z ozdabianiem domu pełną parą. Sobota minęła niezwykle pracowicie, ale za to w niedziele stanął wieniec adwentowy po mojemu i zapłonęła pierwsza świeca:
Kalendarz adwentowy, w szufladki którego codziennie każdy z domowników przygotowuje dla pozostałych coś miłego - przeważnie jakąś drobną przyjemność, upominek, słodycz ... - polecam :)

moc życzeń

wtorek, 27 listopada 2012

Dużo się działo były śluby, wesela, jubileusz i urodziny bardzo okrągłe, powstała spora ilość kartek. Dzisiaj dwie jedna urodzinowa dla pewnej pani z okazji ... i tu nie wiem czy powinnam pisać ;) 40-tych urodzin. Kartka kopertowa w odcieniach fioletu i zieleni. Druga srebrno popielata z okazji 25-lecia ślubu. Trochę kiepskie kolory, ale cóż kartki robione na ostatnia chwilę, a zdjęcia jeszcze później więc światło zdecydowanie nie takie :(
 

 :)

kosmetyczkowo

niedziela, 25 listopada 2012

Latem maszyna poszła w  ruch i popełniłam sporą ilość kosmetyczek, które w trakcie wyjazdów sprawdzają się znakomicie - wszystkie drobiazgi takie jak biżuteria czy leki, nie tylko kosmetyki, są uporządkowane i w jednym miejscu :)

nr 1 mojej córki:


 

 nr 2 zagościły w torebce:
nr 3 - pojemne na wyjazdy:

Fajnej niedzieli Wam życzę :)

jeszcze nie świątecznie

czwartek, 15 listopada 2012

Chociaż przygotowania ozdób świątecznych ruszyły u mnie pełną parą to dzisiaj jeszcze nie świątecznie! Mam nadzieje, że w tym roku wszystko zaplanowałam tak, że nie będę przed samymi świętami gonić i gnać ;) też tak macie? 

oby do weekendu ;)

dla Jasia i Marysi

czwartek, 8 listopada 2012

Nie myślcie, że przez ten cały czas próżnowałam i nic nie robiłam, wręcz przeciwnie powstała masa różnych rzeczy. Dzisiaj dwa małe ręczniczki, które powstały z myślą o dwójce maluchów - Marysi i Jasiu.
Na koniec mała prośba, włączyłam weryfikację obrazkową bo zaczęła napływać masa anonimowych komentarzy , teraz chciałam ja wyłączyć bo wiem jak uciążliwa jest i nie umiem jej znaleźć - H E L P!!!!

powrotu czas

niedziela, 4 listopada 2012

Oj strasznie dłuuuga zrobiła się ta przerwa techniczno - urlopowo - wakacyjna. 
Na początek jesienny wystrój przed moim domem. 
Ciepłej niedzieli Wam życzę :)

słowem wyjaśnienia

sobota, 16 czerwca 2012Kochane u mnie chwilowa przerwa -raz długo wyczekany urlop zaczynam dwa, że po ostatniej burzy nie mamy w domu internetu więc ogłaszam wszem i wobec, przerwę techniczno - wakacyjną.

woreczek na klamerki

wtorek, 5 czerwca 2012

 Szyciowy ciąg dalszy - dzisiaj woreczek na klamerki, wg kursu Anity {klick}

Fajnego tygodnia Wam życzę :)

oogród w kolorze blue

piątek, 1 czerwca 2012

W tym roku ogród w kolorze blue -są granatowo -białe poduszki, niebieskie świeczniki, wazony i dodatki:
Mały tuning ściereczek z IKEA i szydełkowe serwetki, a dla spragnionych szklaneczka, a w zasadzie szklanka wody z cytryną i ziołami:
I na koniec kilka kwiatów:


maszyna poszła w ruch

poniedziałek, 28 maja 2012


Już od dawna się przymierzałam się do szycia, nawet coś tam powstało ale ostatnio poszalałam, po pierwsze zgromadziłam piękne tkaniny, po drugie maszyna została oddana do serwisu, tm przejrzana, naprawiona, zakonserwowana, ja przeczytałam instrukcje, tutoraile, nabyłam książkę o ścigach i 3 burdy no i poszło :)  Efekty bardzo zadawalające, poduszki już widzieliście, dzisiaj breloczek do kluczy:
I na koniec kwiaty w moim domu:Fajnego tygodnia Wam życzę!

 
Craftomania - by Templates para novo blogger