halloween

czwartek, 31 października 2013

Sama nie wiem co o halloween myśleć, ale każdy powód do stworzenia czegoś i udekorowania domu jest dobry więc dzisiaj halloween:zapraszam do zabawy

wtorek, 29 października 2013

Wszystkich  serdecznie zapraszam do przyłączenia się od zabawy na dwóch podczytywanych przeze mnie blogach. 
Piegowata tworzymy żołędziowy kolaż, szczegóły zabawy o tu [klick]


U Abily z kolei co piątek pokazujemy co stworzyłyśmy, szczegóły I love friday! o tu [klick]


Jeżeli macie ochotę zobaczyć moje żołędzie zapraszam do tego posta [klick], a moje I love friday! zobaczycie klikając [tu].

Z A P R A S Z A M!!!!!

 

na tamborku

niedziela, 27 października 2013

Mimo, że za oknem wiosna powstają już pierwsze bożonarodzeniowe prace, aktualnie na tamborku mam hafty, które zostaną wszyte na pościel świąteczną:
czas na żołędzie

środa, 23 października 2013


Jesień i to jaka piękna - złota, polska - cudowna. Za oknem słońce, kolorowe liście szeleszczą pod nogami! A "na warsztacie" żołędzie, wg tuturialu zamieszczonego o tu.
 


i dyniak do kompletu:

a w naturze wygląda to o tak :
 
Jeśli macie ochotę na więcej zajrzyjcie koniecznie na blog By-piegowata
i zapraszam, w imieniu autorki bloga do zabawy i pokazania sowich prac:
haftowany ptaszek

poniedziałek, 21 października 2013

Poczyniłam taką oto zawieszkę: w trakcie:


jesień

środa, 16 października 2013

Po tygodniu złotej jesieni mamy paskudną pogodę - zimno, deszczowo i wietrznie brr... nic tylko kocyk, herbatka i książka albo gazetka :) 

jesienny wianek

poniedziałek, 14 października 2013

Sobotnie popołudnie spędziłam w gronie cudownych i szalenie zdolnych kobiet, z których część poznałam pod czas ukwieconych warsztatów prowadzonych przez Cynkę, a spotkanie zostało zorganizowane przez Koło Gospodyń Miejskich i Podmiejskich.  W czasie spotkania odbyła się jesienna wymianka, na którą przygotowałam wianek:

Ja zostałam szczęśliwą posiadaczka pięknego notesu (nigdy nie za dużo), podkładek pod ciepłe jesienne trunki oraz prześlicznego kota i serduszka - dziękuję!


pudełko

czwartek, 10 października 2013

Pudełko, powstało tak na próbę co z tego wyjdzie i muszę przyznać, że jak dla mnie całkiem fajnie wyszło. Pomalowane na biało, potem przetarte metodą suchego pędzla brązową i waniliową farbą ozdobione wycinankami z tektury, a w środku wyłożone papierem do scrapbookingu:

Diabelskie wyzwanie po raz drugi

Ponieważ poprzednio mi się poszczęściło i moja broszka z różą została wyróżniona w Diabelskim Młynie szczegóły tu i tu postanowiłam spróbować swoich sił po raz kolejny, tym razem Diabelskie wyzwanie z TricksArt.pl szczegóły tu:
Pudełka na różności

niedziela, 6 października 2013

Po raz kolejny świat rzeczy poukładanych, tekturowe pudełka przemalowane ozdobione haftem na drobiazgi, w które zaopatrzyłam się w ilościach hurtowych:


 
Craftomania - by Templates para novo blogger