przywołujemy wiosnę?

czwartek, 28 lutego 2013

Kto nie może doczekać się wiosny łapka do góry!!! śnieg stopniał odsłaniając szaro - bury świat, słońca jak na lekarstwo no i pogróżki meteorologów, że zima jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa jakoś mi nie przeszkadzają, żeby w domu już zagościła. Kupuję wiosenne kwiaty, sadzę zioła, czasem coś wyhaftuje, czasem coś dla faceta:

Miłego wieczoru :)


jak sobie pokrzyżowałam plany

czwartek, 21 lutego 2013

dzisiaj będzie o tym jak pokrzyżowałam sobie krzyżykowe plany :) otóż jakiś czas temu zobaczyłam na blogu Mevosa urocze wyszywane krzyżykami zakładki i wymyśliłam, że będę je haftować dla mojego męża za każdym razem kiedy będzie dostawał ode mnie książkę, a potem kupiłam mu pod choinkę czytnik i .... no pierwsza zakładka została wklejona w etui i tyle po moim pomyśle ;)  Pozdrawiam Was serdecznie :)


w kolorze blue

piątek, 15 lutego 2013

Dzisiaj prezent dla pewnej osoby, która bardzo lubi kolor niebieski, notes:


 okładki:

 
i "kilka" detali:
  


 A do tego ściereczki z niebieską i granatową tasiemką oraz komplet serwetek:
walentynki

środa, 13 lutego 2013

Storczyki postanowiły mi "zrobić na złość"  kupione jesienią w kolorze fioletowym pięknie komponowały się z wrzosami i ozdobna kapustą, w okresie świątecznym, pięknie kwitnąc, skutecznie krzyżowały mi plany wystroju na biało, kolejne święto, a jeden nadal kwitnie, może nie tak obficie w tej chwili ale wypuścił całą gałązkę pełną pączków, więc nie pozostało nic innego jak walentynki wystroić na fioletowo. A oto efekty:
Jeszcze w weekend, robiąc zdjęcia, za oknem czuć było wiosnę, rekonesans w ogrodzie ujawnił nieśmiało wychodzące pierwsze kwiaty:
 


A dzisiaj mamy kolejny atak zimy i nietypowa walentynka:nadzchodzą Walentynki

niedziela, 10 lutego 2013

Nadchodzą Walentynki, a wraz z nimi rocznica, mojego i męża, ślubu stąd sentyment do tego święta! Pojawiły się pierwsze dekoracje, wraz z nimi coraz więcej kwiatów - przywołuję wiosnę :)
I jeszcze z ostatniej chwili - filcowy ząbek. Z  zamiarem uszycia go nosiłam się od dawna, ale jakoś .... no ;) ale jak moja córka wróciła pewnego dnia z przedszkola i oznajmiła, że rusza jej się ząb nie było na co czekać trzeba było wziąć igłę w dłoń i działać. Ząbek pod językiem ma niewielką kieszonkę na ząbek.

 


na roczek

poniedziałek, 4 lutego 2013

Kartki na roczek dla Joasi i Bruna:


 
Craftomania - by Templates para novo blogger